Служител Tехническа Поддръжка - Монтана

ICN.Bg увеличава своят екип в гр. Монтана. Стани част от нашият IT колектив с позиция: Служител Tехническа Поддръжка. Стартирай своята кариера в най-иновативната и технологична хостинг компания в България с 15 годишен опит, като лидер на пазара. Позицията е подходяща за хора без опит в IT индустрията.

Описание на позицията:

  • Интензивна комуникация по телефон с клиенти на компанията;
  • Обработване на входящи запитвания по имейл;
  • Работа с ticket система (комуникация и разрешаване на подадени по имейл клиентски запитвания);
  • Разрешаване на технически казуси, използвайки уеб базирани инструменти и информационната ни система;
  • Консултация при избор на най-подходяща услуга от клиенти;

Изисквания:

  • Работа на потребителско ниво с операционни системи (Windows и/или Linux);
  • Добра комуникативност и умение за идентифициране, анализиране и бързо разрешаване на проблеми;
  • Безупречен клиентоориентиран подход и комуникационни умения;
  • Търпеливост и воля за решаване на всеки казус;
  • Комуникативност и умение за работа в екип;
  • Отговорност към служебните задължения;
  • Организираност, отговорност, лоялност;
  • Предишен опит при работа с клиенти и комуникация по телефон се счита за предимство;

Предимства:

  • Опит с уеб базирани приложения;
  • Опит с Линукс дистрибуции;
  • Опит на подобна позиция;
  • Владеене на английски език - писмено и говоримо;

Ние предлагаме:

  • Интензивно обучение подходящо и за хора без опит. Вътрешни курсове, задачи и персонализирани обучения подготвят всеки служител за позицията;
  • Отлично месечно заплащане и допълнителна бонус схема;
  • Входящо обучение и възможности за професионално развитие;
  • Допълнителни курсове и обучения, платени от компанията;
  • Добра работна среда в екип от млади професионалисти;
  • Гъвкаво работно време, с възможност за работа от вкъщи;
  • Атрактивна бонусна система, с възможност за развитие в компанията;
  • Обучение по водещи световни стандарти за най-високо качество на обслужване на клиентите и техническа поддръжка;
  • Отлично разположение на офиса;
  • Работа в модерен офис с включени множество удобства - свежи плодове всеки ден, Game Room и релакс зони;
  • Работа в млад и мотивиран екип, често организиране на офисни и тематични партита и организиране на тийм билдинги и игри на атрактивни локации;
  • Multisport карта.

При интерес изпратете вашата автобиография на careers@icn.bg. С одобрените кандидати, ще се свържем по имейл или телефон.